Globecomputers je tím s kvalitným mladým personálom kvalifikovaných technikov, ktorí sú tu pre Vás počas pracovných dní Non-stop aby Vám pomohli s akýmkoľvek problémom a poruchou vo Vašom zariadení.

Služby, ktoré ponúkame sú moderným riešením súčasnosti. Záleží nám na tom, aby každý zákazník od nás odchádzal spokojný a v prípade problémov sa mohol kedykoľvek obrátiť na spoľahlivý tím našich pracovníkov.

Každý krok, ktorý sa počas nášho servisu udeje je transparentne preukázaný a majiteľ je tým informovaný o všetkom, čo sa deje počas servisu. Aby sme v budúcnosti predišli poruchám, jasne a zrozumiteľne Vám vysvetlíme a poradíme ako sa starať o vašu techniku.

Profesionalita, rýchlosť a hlavne dostupnosť nám nie sú cudzie, preto je tím Globecomputers rýchlo rastúcim a dynamickým kolektívom na počítačovom trhu.
Flexibilne a ihneď? Áno ide to. V našej spoločnosti od Vášho prvotného kontaktu s nami začína proces, do ktorého sa snažíme nasadiť všetky sily, aby sme vám mohli dodať vašu techniku rýchlo, kvalitne a v dobrej cene. Všetko sa snažíme vyriešiť v čo najkratšom čase nakoľko vieme, že čas je drahocenný.

Poskytujeme mesačný paušál aby sme predišli nečakaným situáciám.
O každého jedného firemného klienta sa staráme nadštandardne a pevne veríme, že budete s našimi službami nadmieru spokojný.

Vaše požiadavky a otázky môžete kedykoľvek smerovať na našu non-stop linku +421 903/991 800 alebo mailom na info@globecomputers.sk.

S úctou
tím Globecomputers Sk