Poskytujeme služby pre malé i veľké firmy a živnostníkov. Záleží nám na vašom úspechu a preto sa vždy prispôsobíme podmienkam vašej spoločnosti a nájdeme spoločné riešenie. Radi vás odbremeníme od riešenia technických problémov súvisiacich s vaším počítačom a sieťou. Všetky problémy vyriešime za vás a vy sa tak môžete plne sústrediť na chod vašej firmy.

Podpora zákazníkov

Zákazníkom poskytujeme podporu pri všetkých problémoch s ich technikou. Nefunguje vám počítač, alebo sa vám nedá pripojiť na internet? Stačí sa u nás zastaviť, alebo nám zavolať či nechať e-mail. Vyriešime malé i veľké problémy. Zabezpečujeme rýchlu pomoc (24 hodín denne od pondelka do piatku), v prípade nutnosti realizujeme výjazd. O vašu spokojnosť sa stará tím kvalifikovaných pracovníkov.

Starostlivosť

Vaša technika sa dostáva do rúk profesionálnych pracovníkov s dlhoročnými skúsenosťami. Každý problém, či už ide o hardvérový, softvérový alebo sieťový, vám pomôžu vyriešiť. Zabezpečia vám kompletnú diagnostiku, identifikáciu problému i jeho následné odstránenie. Poradia vám a ukážu, ako sa o váš počítač postarať tak, aby bezproblémovo fungoval. Opravia pokazené, zrýchlia spomalené, sfunkčnia nefunkčné…

Servis výpočtovej techniky

Výpočtová technika je súhrn metód, hardvéru a softvéru, na uľahčenie, zrýchlenie, mechanizáciu a automatizáciu výpočtov a spracovania dát počítačom. Naša spoločnosť sa vám postará o pravidelnú výmenu tejto techniky tak, aby bolo spracovanie dát vo vašom počítači vždy správne a spoľahlivé. Zabezpečujeme tiež zmluvnú likvidáciu elektro odpadu.

On-line Helpdesk

Niektoré problémy si vyžadujú naozaj jednoduché riešenia. Helpdesk slúži na okamžité riešenia na diaľku, bez nutnej prítomnosti IT pracovníka na mieste. Telefonicky alebo e-mailovým krátkym návodom zabezpečujeme pomoc pri každodenných problémoch s vašou technikou, ktoré vám vieme na diaľku vyriešiť. Poskytneme vám odporúčania, ktoré je potrebné vykonať, aby počítač opäť fungoval tak, ako má. Ústne vám vysvetlíme jednoduché úkony, s ktorými si svoje zariadenie zvládnete sfunkčniť aj sami. V prípade, že nie je možné vyriešiť problém na diaľku, dohodneme osobné riešenie problému vyslaním nášho IT pracovníka.

Hardware/software a siete

Naši zákazníci dostávajú hardware a software za veľkoobchodné ceny s garanciou najnižšej ceny na trhu. Sme partnerom najväčších dodávateľov čiernej a bielej techniky na slovenskom trhu, čo vám zaručí najlepšie ceny v rámci celej republiky, a to i pri vyskladaní počítača priamo na mieru. Hardware je mozgom počítača a software jeho správcom, preto je starostlivosť nesmierne dôležitá. S nami budú v správnych rukách.

Dokumentácia

Všetky zariadenia dôkladne sledujeme a preventívne sa snažíme predísť problémom. O našich postupoch budete dôkladne informovaný, všetky postupy s vami budeme vopred konzultovať. Transparentnosť je pre našu firmu nesmierne dôležitá.

>> Náhľad <<