Starostlivosť o Vaše počítače a internet

Záleží nám na tom, aby sme vám ponúkli maximum a postarali sa o váš komfort v oblasti firemného on-line sveta. Preto sme si pre vás pripravili paušálne balíčky so zvýhodnenými cenami pre malé i veľké firmy, ktoré v sebe zahŕňajú kompletnú starostlivosť o vaše počítače a internet. Cena správy zahŕňa neobmedzený počet servisných služieb, či už priamo vo vašej firme alebo prostredníctvom telefonického či e-mailového kontaktu s našimi technikmi, rovnako tak servisné prehliadky a nevyhnutnú starostlivosť o vaše zariadenie a sieť.

Paušálne balíčky IT služieb

V našej ponuke nájdete tri balíčky – small, standard a maxi. Pre individuálne potreby ponúkame balík Advance. Každý balíček ponúka rovnaké služby, líšia sa len v počte vašich zariadení, serverov a hodinovej náplne. Balíčky zahrňujú starostlivosť o vaše počítače, notebooky či mobilné zariadenia, správne nastavenie tlačiarní a scanerov, optimalizáciu vašich operačných systémov a aplikácií, diagnostiku problémov, serverové aplikácie, zálohovanie a obnovu dát a mnoho iných služieb ako je dokumentácia, monitoring, kontrola, poradenstvo, školenia, kabeláž či likvidáciu starých zariadení.

Radi s vami každý balíček prekonzultujeme a prispôsobíme vašim požiadavkám a potrebám.

Small

V rámci najmenšieho balíčku vám ponúkame kompletnú starostlivosť o 1 až 5 vašich počítačov či notebookov a o jeden server, zabezpečíme vám 5 hodín servisných služieb. Cena už od 75€ bez DPH na mesiac. Vhodný pre malé firmy a podnikateľov.

Standard

Tento balíček je vhodný pre stredne veľké firmy, pokrýva starostlivosť o 2 servery a o 5-8 počítačových zariadení, balíček zahŕňa tiež 12 hodín servisných služieb. Cena od 100€ bez DPH mesačne.

Maxi

Tento zvýhodnený balíček je ušitý pre veľké firmy s počtom zariadení od 8 – 15 a rovnako zabezpečuje starostlivosť až o 3 servery, naši technici pre vás budú zabezpečovať servis až 70 hodín v mesiaci. V cene 499€ bez DPH na mesiac je zahrnuté všetko, čo pre vašu firmu a jej on-line chod potrebujete.

Advance

Posledný z našich balíkov je vhodný pre všetky individuálne požiadavky klienta.

Nezáväzná objednávka

Vaše meno (povinné)

Váš e-mail (povinné)

Váš telefón

Balíček (povinné)

Doplnkové informácie k objednávke

Opíšte ochranný kód
captcha

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.